“У нашій пам’яті назавжди… “
З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого 2024 року в Андріївському ліцеї №2 пройшли заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Учні записали зворушливі відео, де читають вірші до дня Героїв Небесної сотні. Їх можна переглянути на Facebook сторінці нашого закладу https://www.facebook.com/profile.php?id=100074857907433
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428599006_415397600965500_8577331604786414866_n.jpg?_nc_cat=109&cb=99be929b-b574a898&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=ucMATat3NaYAX-EXdEu&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCs-LgRifw5u-4B1DoPHYOyws6yscfdgdZw2zHjG70W9Q&oe=65DC4A1E)
![Возможно, это зарисовка (текст «992 ΓΕΡΟΙ HE BmиpaюTb»)](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428625855_415404750964785_3842086791356935112_n.jpg?_nc_cat=108&cb=99be929b-b574a898&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=jMgg9c2Tui8AX83DBAE&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDHBB54R8_WCrFYJlP3bEc6Oh8WbnAbkoMvLi6jiXYd6A&oe=65DD3650)